Raktáros/targoncás - Állást kínál - Pest megye - Adás - vétel, csere apróhirdetés
Pest megye Kállai Lilla
18-01-12 10 Látták

Feladatok

Készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése
Raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, kiadásának, nyilvántartása, ellenőrzése
Raktár rendjének, tisztaságának fentartása

Elvárások

Magas emelésű targoncás jogosítvány (3324), és annak vezetői gyakorlata
Raktárban szerzett tapasztalat
Középfokú végzettség
Megbízhatóság

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Br. 195 ezer Ft + cafeteria
Tömegközlekedési bérlet támogatás (86%)
Egy műszakos munkarend
Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
Előrelépési lehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye: Budaörs

Kállai Lilla

Tel: 70/984-9684 | e-mail: lilla.kallai@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu

>https://allas.pannonwork.hu/aktualis_allasok/raktarostargoncas52063

Budaörs

  Üzenet küldése

Raktáros/targoncás Térkép

Térkép nézet

Ez is érdekelhet:

Autószerelő

Feladatok Járművek és jármű részegységek javítása Közreműködés különleges rendeltetésű járművek építésében Teher – és nehézgép járművek, egyedi off-road járművek javítása, karbantartása Elvárások Szakmunkás vizsga Minimum 1 év tapasztalat Igényes… Pest megye

Ácsokat és tetőfedőket keresünk!

Ácsokat és tetőfedésben jártas segédmunkásokat monori munkavégzésre azonnali kezdéssel felveszünk. Jelentkezni a 06 70 601 4182 telefonszámon lehet. Pest megye

Festőket keresünk Monorra

Festőket monori munkavégzésre azonnali kezdéssel felveszünk. Jelentkezni a 06706014182-es telefonszámon lehet. Pest megye

Hőszigetelőket és burkolókat keresünk!

Hőszigetelésben jártas szakmunkásokat, és burkolókat monori munkavégzésre azonnali kezdéssel felveszünk. Jelentkezni a 06 70 601 4182 telefonszámon lehet. Pest megye

Pénztárosokat keresünk Budakalászra

A legjobbat a legjobbnak! Kiszámítható jövedelemmel és összetartó, munkájukra igényes kollégákkal várunk! Feladatok • Vásárlók udvarias, segítőkész kiszolgálása • Reklamációk kezelése Elvárások • 8 általános • 2 műszak vállalása • Pontos, precíz… Pest megye

Kőműves vállalkozót keresünk!

Monori 250 nm-es emeletes családi ház építéséhez monolit vasbeton födém készítésében jártas kőműves vállalkozót keresünk április kezdéssel. Jelentkezni a 06 30 431 5858 telefonszámon lehet. Pest megye

Kőműveseket, segédmunkásokat keresünk!

Folyamatos munkavégzésre kőműveseket, és segédmunkásokat monori családi házak építésére felveszünk. Jelentkezni a 06 70 601 4182 telefonszámon lehet. Pest megye

Festőket felveszünk!

Festőket monori munkavégzésre azonnali kezdéssel felveszünk. Jelentkezni a 06 70 601 4182 telefonszámon lehet. Pest megye

Hirdetés jelentése

Reklám

állatmenhely kutyamenhely adóbevallás adó 1 százalék állatvédő alapítvány egyesület felajánlás

harc a betegség ellen, daganat terápia, adó 1 százalék, felajánlás, ado1 nyilatkozat

beteg gyermekek, gyógyítás, adószám, adóbevallás adó 1 százalék

Bohócdoktorok, gyermek, beteg, kórház, bohócdoktor, adószám, adóbevallás adó 1 százalék

Friss hírek, Kazal.hu

Apróhirdetés feladás! Adás - Vétel hirdetés feladása ingyenesen! Ingyenes hirdetések fotóval! Fotós apróhirdető! Ingyenesen feladható hirdetés!
Adja fel ingatlan, gépjármű, bútor, számítógép, munkát kereső, munkát kínáló és egyéb hirdetését! Keres? Kínál? www.bolhapiac.net a megoldás!