Irodai asszisztenst keresünk - Állást kínál - Budapest - Adás - vétel, - ingyenes hirdetés

Budapest KKIK KFT
19-05-07 135 Látták

Kínai Kereskedelmi és Információs Központ Kft. irodai asszisztenst keres.

Munkaidő megegyezés alapján teljes vagy részmunkaidő.

Főbb feladatok:
- Beérkező hívások fogadása
- Levelezés kezelése
- Ügyintézés
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás segítése és találkozók leszervezése
- Marketinget és értékesítést támogató adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Angol nyelvtudás preferált

Előnyök:
- kínai nyelvtudás

Amit nyújtunk:
- rugalmas munkaidő
- hosszú távú, biztos állás

Fizetés megegyezés alapján.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a remenyi.dora@kkik.hu email címen lehet.

>http://www.kkik.hu/

Béke út 26.

  Üzenet küldése

Irodai asszisztenst keresünk Térkép

Térkép nézet

Ez is érdekelhet:

Karbantartás Koordinátor(NŐ), 12.ker. irodába

KARBANTARTÁS KOORDINÁTOR(NŐ) házkezelőnél-nyugdíjas előnyben,12ker.irodába Bővebb INFO: 20-9444900 h-v 7-20h, VIBER-WhatsUp üzenet 0-24h Délbudai ingatlanüzemeltető keres nemdohányzó, precíz, felújítás intézésében jártas, takarékos szemléletű,… Budapest

Irodavezető, karbantartás-szervező állás

Délbudai ingatlanüzemeltető keres irodavezető, és/vagy karbantartás-szervező nemdohányzó, precíz, takarékos szemléletű, megoldásközpontú, gyorsfelfogású, éles szemű, talpraesett, nem kényes, GYAKORLATIAS kollega(nő)t fix fizetésért hosszútávra, Sváb hegy… Budapest

Hirdetés jelentése

Hirdess ingyen!

Szabályzat
Hasznos Tippek
Hirdetés feladás ITT!

: Ingatlan hirdetések
: Munka hirdetések
: Jármű hirdetések

Adó 1% felajánlás:

állatmenhely kutyamenhely adóbevallás adó 1 százalék állatvédő alapítvány egyesület felajánlás

harc a betegség ellen, daganat terápia, adó 1 százalék, felajánlás, ado1 nyilatkozat

beteg gyermekek, gyógyítás, adószám, adóbevallás adó 1 százalék

Reklám

Friss hírek, Kazal.hu

Apróhirdetés feladás! Adás - Vétel hirdetés feladása ingyenesen! Ingyenes hirdetések fotóval! Fotós apróhirdető! Ingyenesen feladható hirdetés!
Adja fel ingatlan, gépjármű, bútor, számítógép, munkát kereső, munkát kínáló és egyéb hirdetését! Keres? Kínál? www.bolhapiac.net a megoldás!